připravujeme MODEL Bunkr

SdKfz 139 Marder III

Papírový model  M: 1:16

Rozměry modelu  1:16

Délka: ca. 370 mm;  Výška: ca. 170 mm;  Šířka: ca. 130 mm;  
Počet dílů: ca. 1000
______________________________________________ 

     Prototyp modelu je již nějaký ten týden postaven. Byl již vystaven na několika výstavách v Polsku a na soutěži v České Lípě. Zcela mimořádné ocenění získal na modelářské soutěži ZLÍNSKÝ  BLEMBÁK kde získal cenu nejvyšší - Zlínský Blembák v kategorii - bojová technika.  Ocenění je o to významější, že jde především o výstavu plastikových modelů.  A většina návštěvníků tento model za plastikový považovala. (včetně porotců :-))

     Na finální podobě vystřihovánky se pracuje.  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka pod čarou:
      Poměrně často jsme dotazováni, kdy už konečně  bude model v prodeji. Proto se tady pokusím odpovědět.  Model ještě zcela není hotov v barevném provedení. Již zbývá dokončit jen několik listů.  Také nejsou hotovi  testeři, kteří jsou nyní zcela zaměstnáni a nemají čas model dokončit a předat nám potřebné informace.  Jde nám totiž především o to, aby model byl co nejlépe a nejpřesněji zpracován.  Při takovém počtu dílů je to dost náročné. Chce to čas.